FAMUR
1 - 0
ArchiDoc

Yurii Yatsun 39'

W piątej kolejce rundy wiosennej Ekstraklasy mierzyły się ze sobą drużyny FAMUR i ArchiDoc. Faworytem spotkania byli gospodarze, którzy utrzymują imponującą serię zwycięstw. Goście od początku chcieli postawić jak najtwardsze warunki, będącym w świetnej formie rywalom. W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana i nikt nie był w stanie wypracować dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Drugą połowę meczu charakteryzowała jeszcze większa determinacja i zaangażowanie obu drużyn. Walka toczyła się na całej szerokości boiska, a każda strona dążyła do zdobycia decydującej bramki. W ostatnich minutach spotkania napięcie sięgnęło zenitu, gdyż wynik nadal był niezmienny. Jednak tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, to drużyna FAMUR zdołała zdobyć bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść gospodarzy, a ta zwycięska bramka udowodniła, że w piłce nożnej każda sekunda może być decydująca.